NASZA FIRMA

KRÓTKA HISTORIA O NASZEJ FIRMIE

Zwirownia Brojce, piasek, żwir, usługi transportowe, wynajem maszyn budowlanych. Żwirownia zachodniopomorskie

Usługi Transportowe i Ogólnobudowlane PŁAŻALSKI ZDZISŁAW to firma, która swoje początki datuje na połowę lat 80-tych, kiedy to swoją działalność rozpoczął obecny właściciel Zdzisław Płażalski. W tamtym czasie prowadził małą firmę budowlaną , która wykonywała zlecenia głównie w nadmorskich miejscowościach wybrzeża Rewalskiego. Wraz ze zdobywaniem nowych doświadczeń firma angażowała się w bardziej odpowiedzialne roboty budowlane i systematycznie powiększa zakres swoich usług.

 W 1993 roku firma rozszerzyła swoją działalność o transport międzynarodowy będąc jedną z pierwszych ,która w byłym województwie szczecińskim otrzymała licencje na wykonywanie międzynarodowego transportu rzeczy. 

Przez wiele lat firma wykonywała wiele projektów budowlanych jako generalny wykonawca lub w charakterze niezawodnego partnera jako niezawodny podwykonawca. 

W 2018 roku oferta usług firmy Zdzisława Płażalskiego poszerza się o sprzedaż oraz transport kruszyw i piasków. Na powierzchni 4 ha w miejscowości Brojce powstaje kopalnia kruszywa naturalnego, gdzie przy wykorzystaniu odpowiednich maszyn do przeróbki powstaje piasek oraz żwir o różnych frakcjach odpowiadający normom budowlanym. Zaopatrujemy zarówno klientów przemysłowych jak i indywidulanych. 

Pomimo sporej liczby pracowników Usługi Transportowe i Ogólnobudowlane Zdzisław Płażalski jest firmą rodzinną, co pomaga w utrzymaniu wzajemnego zaufania i atmosfery ścisłej współpracy, którą doceniają nasi wieloletni kontrahenci.

PRACE ZIEMNE

Świadczymy również usługi związane z pracami wyburzeniowymi, szeroko pojętymi robotami ziemnymi, transportem ponadgabarytowym,  a także wynajmem maszyn budowlanych.